۱۶,۴۰۰ کالا
<div></div>

نقشه، موزیک و اپلیکیشن‌های محبوب خود را با پایه‌ نگهدارنده‌ Handlebar Mount موشی، همیشه در دید و دسترس خود داشته باشید. این پایه، برای قاب محافظ Endura (.به صورت مجزا به فروش می‌رسد) طراحی شده و به‌راحتی به آن متصل می‌شود تا بتوانید گوشی خود را روی فرمان دوچرخه و موتورسیکلت یا حتی کالسکه‌ کودک خود، قرار دهید. این پایه برای قرارگیری روی قطعات پلاستیکی با اندازه‌ نامتناسب طراحی نشده است.

- مخصوص قاب محافظ Endura (به صورت مجزا به فروش می‌رسد.)
- سازگار با دو حالت افقی و عمودی گوشی
- قطعات کم برای نصب سریع و راحت
- سازگار با تمام انواع دسته فرمان ها مانند دوچرخه و موتور سیکلت و …
- فضای داخلی متناسب با اندازه فرمان در ابعاد 22.2/25.4/31.8 میلیمتر

ابعاد: ‎9.2 x 6.5 x 4 سانتیمتر
وزن: 42 گرم

توضیحات
نقشه، موزیک و اپلیکیشن‌های محبوب خود را با پایه‌ نگهدارنده‌ Handlebar Mount موشی، همیشه در دید و دسترس خود داشته باشید. این پایه، برای قاب محافظ Endura (.به صورت مجزا به فروش می‌رسد) طراحی شده و به‌راحتی به آن متصل می‌شود تا بتوانید گوشی خود را روی فرمان دوچرخه و موتورسیکلت یا حتی کالسکه‌ کودک خود، قرار دهید. این پایه برای قرارگیری روی قطعات پلاستیکی با اندازه‌ نامتناسب طراحی نشده است. قفل دقیق طراحی شده برای این پایه گوشی شما را با امنیت بالا، در جای خود نگه‌ می‌دارد و می‌توانید آن را برای دید بهتر خود، در حالت های افقی یا عمودی تنظیم کنید.
دکمه‌ آزاد‌سازی سریع به شما اجازه می‌دهد، iPhone خود را به سرعت از پایه جدا کنید تا امکان عکاسی و پاسخ دادن به تماس را داشته باشید. طراحی خاص این پایه، نصب آن را به آسانی چرخاندن یک کلید می‌کند و توانایی قرارگیری روی دستگیره‌های با اندازه‌های متفاوت را هم دارد. این پایه به همراهی قاب محافظ   Endura می‌تواند گوشی شما را حتی در سخت‌ترین شرایط، در برابر سقوط، گرد و غبار، باران و گل محافظت کند، در حالیکه گوشی در امنیت کامل در دسترس‌تان قرار دارد.

ابعاد:
9.2x6.5x4 سانتیمتر
شناسه محصول:
4712052318854
نشان تجاری:
موشی :: moshi
وزن:
0.042 کیلوگرم