۲۰,۴۳۷ کالا

  

خنک کننده ماینر - MC Box C-Series AHU & Silencer دو ظرفیتی

14,500,000 تومان
تهویه پارس
249763
موجود
+

در این سری از هواسازها به کیت برودتی به صورت اختصاصی پرداخته شده است که اساس کار آن سیستم تبخیری می باشد که با توجه به دیگر سیستم ها نظیر کولرهای گازی به صورت تبریدی ایجاد برودت می کنند از نظر میزان مصرف برق به طور قابل ملاحظه ای دارای برتری می باشند. در این سیستم کیت برودتی در قسمت تحتانی باکس هواساز تعبیه گشته که دستگاه های ماینر در محفظه ی فوقانی باکس قرار داده می شوند. همچین از مزایای دیگر این سری از هواساز های می توان به مجهز بودن دستگاه به برترین کیت برقی طراحی شده توسط کادر مهندسی برق این شرکت با توجه به نیازحساس دستگاه های ماینر اشاره داشت. شما با تهیه این محصول علاوه بر دراختیار داشتن بروزترین و تخصصی ترین کیت برودتی که سبب به حداقل رسانیدن دمای محیط کاربری دستگاه های ماینر و درنتیجه افزایش چشمگیر میزان سطح پردازش دستگاه های ماینر و کیت برقی متناسب برای دستگاه های ماینر خود می توانید از سوپر سایلنت بودن این سیستم جهت از مدار خارج کردن صدای حاصل از عملکرد دستگاه ها و همچنین صدای حاصله از فن های خنک کننده نیز بهره مند شوید که به همین سبب امکان بهره مندی از دستگاه های ماینر در محیط های مسکونی و اداری با توجه به سایز کوچک این هواساز (55x110x110) را نیز به ارمغان می آورد.
از مزایای این هواساز به نسبت سری های قبل میتوان امکان تعبیه هرنوع پلتفرم موجود در بازار اعم از F1- M3- S9-S11-S17-T2T-T17 - AISIC- AVALON و سایر پلتفرم های موجود بدون محدودیت نام برد.

کیت برودتی:
اساس این سیستم برودتی بر پایه سیستم تبخیری و همچنین سیستم ایجاد فشار مثبت می باشد بصورتی که از دهانه ورودی دستگاه هوای مکش شده با عبور از پد های سلولزی تعبیه گشته ضمن خنک شدن به سیستم رطوبت گیر انتقال می یابند که از ورود هرگونه قطرات آب به داخل محفظه ی قرارگیری ماینرها جلوگیری بعمل شود. همچنین در این مرحله گرد و غبار موجود در هوا نیز ضمن عبور، فیلتر میگردد. در مرحله ی بعد هوای خنک شده جهت دمش و تزریق حجم هوای خنک و خشک پرفشار در عین سرعت جریان کم با توجه به حساسیت دستگاه های ماینر به فن ها منتقل می شوند. هوای سرد به محفظه ی تعبیه شده برای ماینر ها انتقال یافته و گرمای حاصل از عملکرد دستگاه های ماینر را به شدت کاهش داده و با توجه به فشار مثبت ایجاد شده باقی مانده هوای گرم را پس از عبور از سایلنسر ها از دریچه خروج هوا به بیرون میراند. از مزیت استفاده از سیستم فشار مثبت به نسبت اگزاست و ایجاد فشار منفی میتوان به بهره وری بالاتر سیستم خنک کننده ضمن انتقال حجم هوای سنگین تر به مجموعه اشاره داشت که باعث بالا رفتن هرچه بیشتر بازدهی سیستم سرمایش هواساز میگردد.

سایلنسر ها:
با توجه به صدای بالای ایجاد شده توسط دستگاه های ماینر ضمن عملکردشان استفاده از دستگاه های ماینر عموما برای محیط های خانگی و اداری مقدور نمی گشتند. همچنین در سایر سیستم های خنک کننده با توجه به استفاده از فن ها در محیط علاوه بر صدای دستگاه های ماینر صدای فن های اگزاست نیز به تبعیت به معضل استفاده از این دستگاه ها در محیط های دارای حساسیت صدایی بالا می افزود. به همین جهت MC BOX در سری جدید خود ضمن برطرف کردن این مهم برای سوپر سایلنت کردن این دستگاه ها اقدمات متعددی را اتخاذ کرده است. که در ادمه بدان پرداخته می شود.
در سیستم هواسازهای ماینر MC BOX از باکس بدنه دو جداره بهره گرفته شده است که جداره های آن مجهز به عایق های صدایی می باشد. همچنین به سبب آنکه فن این هواساز داخل خود این باکس تعبیه گشته صدای حاصل از عملکرد فن های آن نیز با گذر از عایق های صدایی به محیط بیرونی انتقال نمی یابد. در قسمت انتهایی هواساز از سایلنسرهای سه مرحله ای آکوستیک STI FLEX  با ضریب جذب صوت (NRC)  0.4 بهره گرفته شده است که صدا و سوت ایجاد شده از عملکرد دستگاه های ماینر با عبور از سه لایه فیلترصدایی و عایق صدایی کاملا از مدار خارج شده و به محیط خارج از هواساز ضمن خروج هوا انتقال می یابد.
به همین جهت نسل جدید هواساز های ماینر MC BOX  این امکان را به ارمغان می آورد تا استفاده از دستگاه های ماینر حتی در محیط هایی دارای حساسیت صدایی بالا نظیر محیط های مسکونی و اداری نیز به راحتی مقدور گردد و اذیتی متوجه کاربران محیط نگردد.

کیت برق:
با توجه به حساسیت برقی بالای دستگاه های استخراج ارز دیجیتال بر آن شدیم تا کیت برقی هواساز دستگاه های ماینر به نحوی طراحی گردند که کاربر را بی نیاز از کابل کشی و استفاده از تجهیزات برقی اضافی نماید. در این کیت از برترین برندهای تجهیزات الکترونیکی نظیر اشنایدر Schneider آلمان بهره گرفته شده است.
هواساز دستگاه های ماینر MC BOX  دارای کنتاکتور، رطوبت سنج، دماسنج، آمپر سنج و چهار عدد پریز جهت اتصال برق ورودی به دستگاه های ماینر و دو عدد پریز جانبی جهت اتصال لپ تاپ و دیگر متعلقات میباشد. سیستم عملکرد کیت برق هواساز به نحوی است که درصورت بالاتر رفتن سطح رطوبت داخلی هواساز از مرز استاندارد به طور خودکار سیستم آبرسانی به کیت برودتی قطع میگردد تا وضعیت سریعا به حالت استاندارد خود بازگردد. و همچنین در صورت بالاتر رفتن غیر مجاز دمای داخلی سیستم برای آنکه کوچکترین خطری متوجه دستگاه ها نباشد برق دستگاه ها را بصورت اتوماتیک از مدار خارج میکند. همچنین وجود آمپر سنج این امکان را به کاربر میدهد تا به صورت مستمر بر روی میزان آمپراژ مصرفی نظارت کافی را داشته باشد. برق ورودی به هواساز برق شهری 220 ولت با ورودی تکفاز می باشد که این محصول را از هر نظر مناسب برای هرگونه محیط های کاربری می سازد.

نکات جانبی MC BOX C- SERIES
باکس هواساز و سایلنسر ماینر از جنس ورق گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای می باشد. همچنین در این محصول از پروفیل های آلومینیوم آنودایز شده بهره گیرفته شده است. در محفظه ورودی دستگاه دارای قفل جهت بالاتر بردن امنیت دستگاه های استخراج ارز دیجیتال می باشد و همچنین جهت سهولت هرچه بیشتر محصول برای جابجایی در زیر دستگاه چرخ تعبیه شده است. سیستم تامین فشار مثبت توسط دو فن تعبیه میگردد. جهت راه اندازی سیستم هواساز از سوی کاربر تنها اتصال ورودی آب و برق مورد نیاز می باشد که همین امر از مزیت های سری هواساز های MC BOX-C-SERIES  محسوب می گردد.

ابعاد:
101x101x50 سانتیمتر
گارانتی:
18 ماه گارانتی
خدمات پس از فروش:
5 سال
وزن:
63 کیلو گرم
رنگ:
سفید
کشور سازنده:
ایران
زمان تحویل:
10 روز کاری پس از ثبت سفارش
نشان تجاری:
صنایع تهویه پارس سعید :: Stpsco
مناسب برای:
خنک کردن دستگاه های مختلف شبکه و کامپیوتری

کالاهای مشابه