تنوع کالاهای موجود: 19589

این سرویس مانند ایمیل Gmail و یا Yahoo شما می باشد که ورودی از دستگاه فکس و خروجی به دستگاه فکس را دارا می باشد و بدین ترتیب امکان ارسال و یا دریافت فکس را در هر مکان، در هر زمان و با هر دستگاه متصل به اینترنت (مانند کامپیوتر، موبایل های هوشمند و ...) بدون نیاز به نصب نرم افزار و سرور، مقدور می سازد. شما هیچگونه هزینه ای بابت مخابرات، شماره فکس، دستگاه فکس و غیره نداده و تنها اشتراک ماهیانه پرداخت می نمایید.

در طول دوران اشتراک به شما یک شماره فکس اختصاصی 8 رقمی در تهران (با پیش شماره 021) به صورت رایگان تخصیص داده می شود.

خريد این کالا به منزله خواندن و قبول کردن قوانین و مقررات موجود در سايت FAX.IR می باشد.


- 400 صفحه ارسال و یا دریافت رایگان در ماه
- ارسال و دریافت فکس بدون نیاز به دستگاه فکس، خط تلفن و نصب نرم افزار
- شماره تلفن اختصاصی
- همیشه روشن
- در قالب ایمیل و تحت وب
- اختصاصی و امن
- اطلاع رسانی در قالب SMS و ایمیل
- ذخیره سازی فکس ها
- تنظیم Caller ID
- ارسال فکس های انبوه
- صرفه جویی در هزینه
- شارژ آسان
- سیستم گزارش گیری
- ارسال فکس به شماره های داخلی
- ارسال به تلفکس
- ارسال مجدد فکس های ارسالی ناموفق
- ارسال فکس بر اساس برنامه زمانبندی
- سازگاری با IOS و Android

توضیحات
توسعه FAX.IR در لابراتوار افرانت توسط شرکت توسعه ارتباطات آتریسا (وابسته به افرانت) انجام شده و ارائه این سرویس به عنوان اولین سرویس پردازش ابری در کشور از طریق دیتا سنتر Cloud صورت می گیرد. دیتا سنتر افرانت دارنده گواهینامه بین المللی (ISMS (ISO 27001 برای مدیریت امنیت اطلاعات از شرکت IMQ ایتالیا می باشد. این گواهینامه موجب حصول اطمینان از رعایت محرمانگی اطلاعات و حریم شخصی مشتریان مطابق با استاندارد بین المللی است همچنین برای بالا بردن بیشتر امنیت تبادل اطلاعات، سایت FAX.IR گواهی (SSL (Secure Socket Layer خریداری کرده و در تبادل اطلاعات خود استفاده می کند .
دیتا سنتر افرانت برای مدیریت و ارتقا کیفیت نیز دارای گواهینامه ISO 9001 از شرکت IMQ ایتالیا می باشد. این استاندارد ها به صورت سالیانه توسط شرکت های مورد تائید ISO ممیزی می شوند تا از حفظ و نگهداری و بهبود آنها اطمینان حاصل گردد . همچنین با توجه به الحاقیه آیین نامه اجرایی ضوابط لازم برای صدور پروانه کسب فروشگاه های الکترونیکی (تبصره ۱ ماده ۱۱ قانون نظام صنفی) FAX.IR نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی کسب کرده است.

نشان تجاری:
فکس دات آی آر :: FAX.IR
توجه:
این محصول به صورت فیزیکی ارائه نمی شود. پس از سفارش محصول و پرداخت مبلغ، ایمیلی حاوی رمز کارت برای خریدار ارسال می گردد.

کالاهای مشابه

cs-cart add-ons, cs-cart licences, cs-cart developing