۲۰,۶۵۹ کالا

  

کرم عضله ساز صورت مایا گیاهی و ترکیبی

قیمت: 110,000 تومان
77,000 تومان
صرفه جویی شما: 33,000 تومان (30%)
فروشگاه مایا
244509
موجود
+
پس از تحقیقات لازم در زمینه تولید دستگاه زاویه دهی فک نیاز به مکملی جهت تسریع در دستیابی به هدف اصلی که همان فرم دهی صورت بود احساس شد. این نیاز تیم طراحی و تحقیق را بر آن داشت تا به صورت طبیعی مکملی را تولید و عرضه کنند تا تمام اهداف تعیین شده را پوشش دهد.
پس از ماه ها تحقیق تیم مایا مصمم شد مکمل دستگاه را از مواد اولیه کاملا طبیعی که خونرسانی را سرعت داده و باعث عضله سازی بیشتر در همه نوع صورت می شود به دست آورد. لذا با کمک از طب سنتی و بهترین مواد اولیه موجود اقدام به ترکیب محلول های مختلف برای نیل به این امر شد.
اما محلول دارای مشکلات عدیده ای در ترکیب و مصرف برای مشتریان ایجاد می کرد و باعث کندی در زاویه سازی و گاها” عوارضی در مصرف و حتی بسته بندی و ارسال آن می شد. با توجه به وجود این موارد تولید کرم گیاهی ترکیبی با فرمولاسیون مخصوص که تمامی قابلیت های گفته شده را دارا بوده و از ظاهر و طریقه مصرف ساده ای پیروی کند در دستور مجموعه مایا قرار گرفت، و موفق به تولید آن گردید.
این کرم از ترکیب چندین عصاره کاملا طبیعی مانند: روغن خراطین، عصاره پرتقال، عصاره جوان گندم، روغن بادام و چندین ماده طبیعی دیگر است باعث تسریع در امر دستیابی به تغییرات مورد نظر و همچنین تقویت عضلات و پوست صورت می گیرد.
گارانتی:
صحت و سلامت فیزیکی کالا
زمان تحویل:
2 روز کاری پس از ثبت سفارش
نشان تجاری:
مایا :: Maya

کالاهای مشابه