۲۲,۳۴۲ کالا

  

کتاب به مملکتتون خدمت کنید

قیمت: 150,000 تومان
135,000 تومان
صرفه جویی شما: 15,000 تومان (10%)
چاره
251066
هیچ محصولی با گزینه های انتخاب شده در انبار موجود نیست

9786009452750

آشنایی من با دکتر محمد علی مجتهدی از طریق نگاه و خاطرات همسرم - دکتر پرویز مجتهدی - و مادر عزیزش، سوزان، شروع شد. پرویز، پدرش را می پرستید و علاقه و احترام زیادی به ایشان داشت. وقتی حرف ایشان را می زد هاله ای از اشک در چشمانش جمع می شد. پرویز آرزو داشت با استفاده از دست نوشته های پدرش، کتابی تهیه و به ایشان تقدیم کند. یادداشت ها را آماده کرده بود و منتظر زمانی مناسب بود که متاسفانه، بیماری مجالش نداد ...ولی من در دلم به همسرم قول دادم که این خواسته را عملی کنم.
چند سال پیش، در سفری با آقای نادر قادسی و همسرشان آشنا شدم. وقتی متوجه نسبت من با دکتر مجتهدی شدند با چنان علاقه و احترامی نسبت به ایشان صحبت کردند که خیلی به دلم نشست. به ایشان گفتم که دست نوشته هایی از آقای دکتر مجتهدی دارم که تا به حال به کسی نداده ام و اینکه خواسته همسرم هنوز به انجام نرسیده. ایشان اطمینان دادند که کتابی در شأن دکتر مجتهدی منتشر کنند. و من هم تردیدهایم را کنار گذاشتم و یادداشت ها را به ایشان سپردم. در چند ماه گذشته و علیرغم خانه نشینی و قرنطینه، با عشق و علاقه و وسواس و پشت کار زیاد، کار به انجام رسید.
اکنون که به همت و مدیریت آقای قادسی این خواسته همسر عزیزم انجام شده آنرا تقدیم می کنم به یاد و روح دکتر مجتهدی و همسر ایشان، سوزان که عاشقانه ایران را دوست داشتند و با این که فرانسوی بودند فقط به زبان فارسی سخن می گفتند و با عشق راجع به ایران صحبت می کردند.
اگر در خیالم می گنجید که روزی زندگی نامه خودنوشتِ دکتر مجتهدی در اختیارم باشد، حتی در رویا هم، چاپ آن، بدون هیچ پیشینه ای در امر نشر، تصویری بود محال.
برای "البرزی" ها، دکتر مجتهدی همیشه تجسم بی چون و چرای  اراده ای سستی ناپذیر در هدایت دبیرستان البرز بوده و هست. حال به کمک این یادداشت ها، وجه دیگر شخصیت او هم نمایان می شود؛ انسانی درگیر با کوهی از مشکلات-از تلاش معاش تا رقابت های شغلی-اما همچنان مصمم برای "خدمت به مملکت"
خوشحالم که توانسته ام نوشته های ایشان را، بی هیچ دخل و تصرف، در دسترس همگان قرار دهم. 

گارانتی:
صحت و سلامت فیزیکی کالا
زمان تحویل:
2 روز کاری پس از ثبت سفارش
نشان تجاری:
چاره
موضوع:
خاطرات - دبیرستان البرز
ناشر:
انتشارات امین الضرب
تعداد صفحه:
225
نویسنده:
دکتر علی مجتهدی
تنظیم/اجرا:
نادر قادسی
طراح جلد:
ساله شریفی
اولین چاپ:
تابستان 1400
شابک:
978-622-7134-08-7