۲۰,۴۳۱ کالا

  

چرخ خیاطی و گلدوزی کاچیران مدل یاسمین 593 پلاس بادرب - Kachiran jasmine 593 plus Sewing Machine

قیمت قدیمی: 4,285,000 تومان
4,156,450 تومان
صرفه جویی شما: 128,550 تومان (3%)
دوخت و زیگزاگ
245220
موجود

چرخ خیاطی یاسمین +593 از سری چرخ خیاطی های کاچیران با پشتیبانی از 23 طرح دوخت متنوع است، كه شامل اجرای دوختهای زیگزاك، جا دكمه، دكمه دوزی، حاشیه دوزی، رفو و ماسوره پیچی می باشد. این چرخ خیاطی كفِ تخت داشته و دارای درب و جعبه و مجهز به سیستم سوزن نخ کن و نخ بر است.
- امكان تعویض سریع و راحت پایه های دوخت مختلف، داشتن درب اصلی، جعبه، صفحه دوخت یك پارچه فلزی و بدنه سبك و مستحكم آلمینیومی با آلیاژ متفاوت، از ویژگی های عمده یاسمین +593 محسوب می شود.
- كمپلتی این سری از چرخ خیاطی های كاچیران نیم دور است.
- این چرخ خیاطی مجهز به سیستم سوزن نخ کن می باشد.
- این چرخ خیاطی با سرعت حداکثر 850 دور در دقیقه كار می كند.
- مجهز بودن این چرخ خیاطی به سیستم نخ بر ، آن را از سایر چرخ های سری خود متمایز می كند. کاربر با این سیستم به راحتی نخ اضافی سوزن و ماسوره را در خاتمه دوخت بریده و مانع گره خوردن بالا و پایینِ نخ به همدیگر می شود ،تا چرخ خیاطی برای دوخت بعدی آماده باشد.
- طول دوخت در این چرخ خیاطی از 0 تا 4 میلیمتر و عرض دوخت این چرخ خیاطی از0 تا 5 میلیمتر متغیر می باشد.
- قابلیت انجام دوخت جادكمه ای 4 مرحله ای
- قابلیت دوخت استرچ برای پارچه های كشباف (به دلیل نوع پارچه های كشباف، دوخت اشاره شده نسبت به دوخت معمولی، منظم تر و مرتب تر است.)
- برای امكان حركت دادن آزاد پارچه با دست جهت دوخت با كارگاه یا دوخت رفو، این چرخ خیاطی دارای اهرم آزاد كننده شانه كار پیش بر می باشد.
- پدال چرخ خیاطی الكترونیكی می باشد.
- چرخ خیاطی یاسمین +593 دارای گواهی تاییده ایمنی از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و CE اروپا و CB Scheme بوده و همه لوازم الكتریكی آن با رعایت RoHs اتحادیه اروپا، تعبیه شده است.

وزن: 8,5 كیلوگرم
ابعاد: طول 37 سانتیمتر (طول به همراه میز اضافه شونده:50 سانتیمتر)، ارتفاع: 26 سانتیمتر (ارتفاع همراه جعبه:31 سانتیمتر)، عرض: 16 سانتیمتر

ابعاد:
37x26x16 سانتیمتر
گارانتی:
24 ماه کاچیران
وزن:
8.5 کیلوگرم
زمان تحویل:
3 روز کاری پس از ثبت سفارش
نشان تجاری:
کاچیران
حمل و نقل:
هزینه حمل به عهده مشتری
جنس بدنه:
آلمینیوم
رنگ بدنه:
سفید
طول دوخت:
0 تا 4 میلیمتر

کالاهای مشابه