۲۱,۶۹۱ کالا

  

پرده اتاق کودک آماده و دوخته شده سنت کلر طرح ساده مدل IVORY-218006

قیمت قدیمی: 990,000 تومان
891,000 تومان
صرفه جویی شما: 99,000 تومان (10%)
سره لیو آرایه
244837
موجود
+

پرده های فرانسوی و دوخته شده اتاق کودک کیدزدکور-سنت کلر پاریس دارای حلقه های پانچ شده و استاندارد مخصوص پرده اتاق کودک بوده بنابراین خیلی سریع و راحت میتوانید آنرا به هر میله پرده ای بر روی پنجره اتاق کودکتان نصب کنید .
پرده ها کاملا از تمام جهات و چهارطرف آن با کیفیت عالی و بسیار تمیز دوخته شده و نیاز به هیچ زحمت و هزینه اضافی نخواهند داشت و نتیجه اینکه نیازی به نصاب پرده و یا دوخت ندارند.عرض پرده های سنت کلر فرانسه 160 ساتیمتر و ارتفاع آنها 250 ساتیمتر میباشد؛ بنابراین پنجره های با عرض کوچکتراز 160 ساتیمتر به هیچ عنوان مشکلی نخواهند داشت و با تنظیم چین های پرده بوسیله حلقه های آماده ای که روی پرده پانچ و پرس شده به راحتی میتونید پرده را کمی باز تر و یا بسته تر نصب کنید ،فقط کافی است که اندازه میل پرده خود را مناسب عرض پنجره تهیه فرمایید.
برای پنجره های با عرض بزرگتراز 150 سانتیمتر ، میتوانید تصاویر نمونه اتاقهای محصولات ما را ببینید و الگو برداری نمایید، معمولا این پرده ها را برای اتاقها و پنجره های بزرگ و عریض میتوانید بصورت جفت و دوتایی استفاده کنید و یا اینکه ست ساده کنار آنها را از ما خریداری وتهیه بفرمایید.
یعنی معمولا با ستهای جذاب و طرحهای عروسکی و شکل دار ، درکنارشون یا رنگ ساده متناسب با پرده و یا طرحهای راه راه رنگی و خالدار و یا طرحهای ستاره دار و .... که هماهنگ هستند کاربرد دارد که این طرحها حتی با کاغذ دیواریهای ما نیز ست و هماهنگ هستند .پس از لت دوم و پرده دوم که خریداری می فرمایید فضای خالی را پر خواهید نمود . و در آخر اینکه میتوانید هر پارچه و پرده ای را که میخواهید از فروشگاههای دیگر تهیه بفرمایید، اما فراموش نکنید که برای این کار اول باید پرده اصلی را از ما خریداری کنید و بعد با بردن پرده به پارچه فروشی ست همرنگ و هماهنگ با رنگ پرده را برای کنار آن خریداری نمایید.
اندازه ارتفاع 250 سانتیمتر با توجه به اندازه قرنیز کف و گچ بریهای سقف و یا نور مخفی اندازه مناسبی برای اکثر پنجره های بلند و یا متوسط میباشد اما اگر پنجره شما قدری کوتاه تر بود که نیاز مبرم به ارتفاع کمتر داشتید ، اکثریت طرحها و کدهای پرده های ما نیز برای این موارد طراحی و پیش بینی شده ؛ در بخش پایین طرح و حتی در بخش بالای طرح فضای سفید و خالی به اندازه ای هست که میتوانید آنها را 50 تا حتی 80 سانتیمتر کوتاه نمایید و با دوخت و کوک مجدد در پایین و بالای آنها به نتیجه مطلوب برسید. برای این هدف سراغ پرده هایی بروید که فضاهای خالی و سفید در پایین و بالای طرحها دیده میشود که خیلی هم متنوع هستند.

مناسب : اتاق پسران و دختران

عرض پرده : 1 متر و 60 سانتیمتر ( 160 سانتیمتر )
ارتفاع پرده : 2متر و 50 سانتیمتر ( 250 سانتیمتر )
- جنس و پارچه : مایکرو سود ( Micro suede ) ، ضدنور ، ضد چروک ، ضد لک
- استاندارد ISO9001
- قابل شستشو با آب سرد ( دمای زیر 30 درجه سلسیوس )
- ازمواد سفید کننده و یا اسیدی برای شستشو استفاده نشود.
- عدم تغییر سایز پس از شستشو
- ثبات رنگ کامل هنگام شستشو
- اتو بایستی با دمای پایین ( زیر 100 درجه ) و بدون بخار صورت پذیرد

ابعاد:
160x250 سانتیمتر
گارانتی:
صحت و سلامت فیزیکی کالا
رنگ:
کرم
کشور سازنده:
فرانسه
نشان تجاری:
سنت کلر پاریس :: Saint Clair Paris

کالاهای مشابه