۲۲,۳۴۲ کالا

  

صندلی ماساژور آی رست طوسی/زرشکی - iRest SL-A389-2 Massage Chair

179,000,000 تومان
اسپیتمان آسا
235571
هیچ محصولی با گزینه های انتخاب شده در انبار موجود نیست

صندلی ماساژ SL-A389-2 برند IREST یکی از پر فروش ترین صندلی های صنعت ماساژ در برند IREST است که جزو یکی از ۳ کمپانی برتر دنیا در زمینه تکنولوژی های ماساژ است این محصول با ارایه کیفیت عالی و خدمات پس از فروش و هم چنین با قیمت مناسب و تنوع بالا در رنگبندی در بازار عرضه می گردد . این صندلی ماساژ با دارا بودن ۶ ماساژ اتوماتیک با توجه به امکانات عالی مانند ماساژ گهواره ای و ماساژ سریع DEMO ، وجه تمایزی بین صندلی های ماساژور ایجاد کرده است.

دارای L و S SHAPE این دستگاه با دارا بودن 4 گوی ماساژ از پشت گردن تا زیر نشیمنگاه  به صورت  L SHAPE تجربه ی متفاوتی را برای شما رقم می زند حرکت گوی های ماساژ در این صندلی ماساژور متناسب با حالت S  SHAPEروی ستون فقرات می باشد.

دارای سیستم تصفیه هوا این سیستم این امکان را برای شما فراهم می کند که با استفاده از یون اکسیژن منفی تولید شده ذرات گرد و غبارباکتری های موجود در هوای اطراف شخص استفاده کننده را از بین برده و سیستم ایمنی بدن شخص را تقویت می کند.

دارای ماساژ گواشا کف پا – رولینگ تیغه ای با توجه به اهمیت ماساژ کف پا و وجود اعصاب همه اندام ها در کف پا این دستگاه با تکنولوژی تلفیقی رولینگ و ماساژ گواشا تایلندی، ماساژ تیغه ای یا همان طب سوزنی در کف پا را ارائه می‌دهد.

دسترسی راحت به دکمه های کنترلی و شارژ USB بر روی دستهسمت راست این دستگاه جهت سهولت استفاده کاربر ، دکمه های اصلی تنظیمات دستگاه قرارگرفته است و دارای شارژر USB می باشد .

دارای مرکز ثقل صفر (ZERO GERAVITY) به جهت کم شدن استرس و فشار بر روی ستون فقرات ، و برای بهبود جریان خون قابلیت تقسیم شدن فشار ستون مهره ها با تغییر زاویه صندلی ماساژ این امکان فراهم می شود که آرامش فیزیکی و ذهنی بیشتری تجربه گردد.

قابلیت ذخیره سازی ماساژ با توجه به تنوع سلیقه های ماساژ این صندلی امکان ذخیره سازی 2 برنامه دلخواه ماساژ را فراهم آورده است.

قابلیت ماساژ گهواره ای در این حالت برنامه اتوماتیک، دستگاه بصورت متناوب مانند گهواره به حالت تخت ومجددا به صورت نشسته در می آید که علاوه بر بهبود گردش خون موجب آرامش شخص می شود.

قابلیت جایگیری صفر این قابلیت به شما این امکان را می دهد که فقط با 10 سانتی متر فاصله از دیوار تخت شدن صندلی ماساژتان را تجربه کنید که این به معنای حداکثر استفاده از کمترین فضا می باشد.

ماساژ مکانیکی L شکل: مکانیزم L شکل ماساژ کمر صندلی ماساژ نزدیک به انحنای کمر انسان است و از گردن تا ران پا بالا و پایین می‌رود که نقاط طب سوزنی را بیشتر تحریک می‌کند.

Zero Gravity:  زمانی که صندلی به پشت می‌خوابد پاهای آن نیز همزمان بالا می‌آید، بدن در حالت افقی کامل قرار می‌گیرد و وزن بدن تقسیم می‌شود و در نقطه‌ی بی وزنی یا همان صفر قرار می‌گیرد.

کشش کمر: این عملکرد خلاقانه که مانند کارکرد دست انسان می‌باشد فاصله بین مهره‌های ستون فقرات را تنظیم می‌کند و باعث جلوگیری از فشار بر روی اعصاب غضروف‌ها می‌شود.

هیتر گرمایشی: گرمایش 40 تا 50 درجه می‌تواند درد پشت کمر را بهبود بخشد. طول موج منتشر شده با طول موج بدن انسان تقارن دارد، بنابراین انرژی توسط بدن انسان جذب می‌شود که می‌تواند مولکول‌ها را فعال کند و متابولیسم را ارتقا دهد.

- دارای ماساژ گردن و بازو
- قابلیت ماساژ نشیمنگاه با گوی
- کشش مفاصل و بالشت قابل تنظیم پشت سر
- شکل فرمت ناحیه ماساژ از گردن تا پشت کمر
- دارای ناحیه قابل تنظیم پشت کمر
- متناسب شدن با طول پا
- تنظیم بازو از هر دو طرف
- تسویه هوای اطراف در حین استفاده از صندلی
- دارای مرکز ثقل صفر
- کنترل روی دسته بغل صندلی
- ذخیره ماساژ برای 2 نفر مختلف
- حرکت ریلی رو به جلو
- اتصال به گوشی از طریق بلوتوث و پخش موزیک
- شارژی USB روی دسته صندلی
- دارای محافظ ایمنی
- جدا شدن دسته های بغل صندلی دارای ماساژ گهواره ای و گرمکن دارای ماساژ چرخشی در ناحیه کمر و پشت دارای ماساژ دست و گردن

نوع ماساژ: ماساژ دو بعدی
تعداد ماساژ اتوماتیک: 8
گوی ماساژ: کمر، گردن، نشیمنگاه 
ماساژ کیسه هوایی: بازو، بغل نشیمنگاه، پا، پهلو، دارد، دست،ساق پا، کتف و شانه، کمر، نشیمنگاه
تعداد کیسه هوا: 28
نوع ماساژ کف پا: دارای کیسه های هوایی و نقاط برجسته کف پا، رولینگ کف پا، ماساژ تیغه ای کف پا
طول دستگاه هنگام باز شدن: 1790 میلی متر
ارتفاع: 1220 میلی متر
وزن دستگاه: 100 کیلوگرم
تحمل وزن: 95 کیلوگرم
میزان برق مصرفی: 150 وات

گارانتی:
2 سال گارانتی با پشتوانه بیمه ایران
خدمات پس از فروش:
10 سال
وزن:
100 کیلوگرم
رنگ:
طوسی/زرشکی
زمان تحویل:
2 روز کاری پس از ثبت سفارش
نشان تجاری:
آی رست :: iRest
حمل و نقل:
هزینه ارسال با مشتری