۲۰,۶۶۰ کالا

  

دستگاه زاویه ساز فک مایا مدل صورتی - Maya Pink Face Triangel Machine

قیمت: 221,000 تومان
137,000 تومان
صرفه جویی شما: 84,000 تومان (38%)
فروشگاه مایا
244504
موجود
+
این محصول در اصل بر پایه تقویت و فرم دهی و تقویت کلیه عضلات صورت عمل می کند و چون بطور مستقیم با عضلات صورت در ارتباط است و حرکات تناوبی و قدرتی (طبق برنامه) انجام می شود چربی ها و آب اضافه زیر پوست را تحریک و برای مصرف عضله بکار می بندد. این عمل باعث از بین رفتن چربی ها و تقویت عضلات شده و فرم صورت را به فرم استاندارد و طبیعی خود باز می گرداند. یکی دیگر از کاربردهای دستگاه زاویه سازی فک و صورت لیفت عضلات صورت است، صورت انسان با دارا بودن عضلات کوچک و فراوان بیشترین عضلات را از نظر تعدادی در بدن انسان دارد و فرم دهی به آنها باعث تغییرات محسوس و مثبتی در صورت خواهد شد ، زمانی که عضلات صورت از حالت افتادگی و کمی حجم به حالت طبیعی و درست خود تغییر یابند بطور طبیعی تمام صورت با تغییر لیفت عضلات صورت مواجه شده و در مدت زمان کوتاه تغییرات خوبی در صورت مشاهده خواهد شد، بالطبع یکی از زیبایی های صورت، نداشتن غبغب (چربی و عضله افتاده زیر گلو) است که نبود آن تاثیر فراوانی بر زیباتر شدن صورت خواهد بود. از دیگر خواص این دستگاه رفع کامل غبغب و از بین بردن چربی ها و لیفت کامل عضلات زیر گلو است این تغییرات بخصوص در سنین میانسالی تاثیر زیادی بر روی صورت داشته و بسیاری از افراد در صدد رفع آن هستند.
از آنجا که برای هر مشتری یک برنامه اختصاصی متناسب با وضعیت فعلی صورت و خواسته وی طراحی و تدوین می شود تفکیک دو نوع محصول با توجه به میزان فشار مورد نیاز و برنامه وی لازم و ضروری است. دستگاه زاویه سازی فک صورتی رنگ بر اساس فشار و سختی خاصی طراحی شده است.
این دستگاه از نظر تراکم مولکولی و در اصلاح سختی در دو نوع تولید می شود، دستگاه فک رنگ صورتی دارای سختی کمتری است و به تبع آن فشار کمتری را بر نواحی مورد نظر بر روی فک ایجاد می کند، و میزان تراکم مولکولها در آن کمتر از مدل دیگر است و این تراکم باعث سفتی کمتر و مقاومت کمتری است و در هنگام استفاده از آن فرد احساس فشار کمتری بر روی فک خود احساس خواهد کرد. تعیین سختی مورد نظر با آزمایشات فراوان و تولیدات بسیار و آزمایش تراکم مولکولی و آزمایشات تمرینی انسانی صورت گرفت و مجموعه مایا توانست به این موفقیت بزرگ دست یابد.
دستگاه زاویه سازی فک صورتی برای دسته مشتریان زیر کاربرد دارد:

- آقایان با استخوان بندی ظریف
- بانوان با استخوان بندی متوسط
- بانوان با استخوان بندی ظریف
- آقایان و بانوان دارای چربی کم و غبغب کم صورت
گارانتی:
6 ماه گارانتی مایا
زمان تحویل:
2 روز کاری پس از ثبت سفارش
نشان تجاری:
مایا :: Maya