۲۲,۳۲۴ کالا

  

دستگاه بدنسازی خانگی 26 کاره تکنوفیت - TechnoFit Fitness

20,000,000 تومان
سلامت ماندگار
250039
موجود
+

زمانی که شما با دستگاه بدنسازی 26 کاره تکنوفیت TechnoFit تمرینات بدنسازی انجام می دهید می توانید به وزنه ها در صورت نیاز اضافه کنید و نهایت وزن وزنه های این دستگاه 68 کیلوگرم می باشد. دستگاه بدنسازی چندکاره پیلتن Piltan طبق استانداردهای جهانی مانند: CE، ETV، CNAB و … ساخته شده است.

دستگاه بدنسازی 26 کاره تکنوفیت TechnoFit قیمت بسیار مناسبی دارد و با تهیه آن می توانید چندین حرکت مهم بدنسازی را بدون جابه جایی به درستی انجام دهید. دستگاه بدنسازی چند کاره در مدل های مختلف برای استفاده در خانه و باشگاه مناسب است و نحوه استفاده از آنها بسیار راحت و آسان می باشد.

ابعاد دستگاه بدنسازی 26 کاره تکنوفیت TechnoFit در حدود 216x146x97 سانتیمتر است. استفاده از دستگاه بدنسازی کمک می کند تا شما بتوانید بدون جابه جایی حرکات بدنسازی مختلفی را اجرا کنید. دستگاه بدنسازی چندکاره پیلتن Piltan امکان انجام دادن پرس سینه، نشر سرشانه، لت از جلو، لت از پشت، لت دست جمع، حرکت معکوس سرشانه، جلو بازو، جلو پا و پشت پا را برای شما راحت خواهد بود.

دستگاه بدنسازی 26 کاره تکنوفیت TechnoFit یک دستگاه بدنسازی چند کاره می باشد و امکان انجام حرکات مکمل را به شما می دهد. این دستگاه دارای صندلی قابل تنظیمی می باشد که می توانید با توجه به ویژگی های بدنی خود آن را تنظیم نمایید.

- امکان انجام حرکات 6 گانه بدنسازی
- دارای پرس سینه،قفس سینه،نشر سرشانه
- دارای لت از جلو،لت از پشت،لت دست جمع
- امکان حرکت معکوس سرشانه
- دارای جلو بازو، جلو پا، پشت پا
- امکان انجام حرکات مکمل
- قابلیت افزایش وزنه دارد
- دارای جلو بازو، جلو پا، پشت پا
- به همراه راهنمای نصب

توجه:
این دستگاه همراه با وزنه به فروش می رود.
ابعاد:
146x97x216 سانتیمتر
گارانتی:
صحت و سلامت فیزیکی کالا
زمان تحویل:
5 روز کاری پس از ثبت سفارش
نشان تجاری:
تکنوفیت :: TechnoFit

کالاهای مشابه