۲۰,۴۳۱ کالا

  

دستکش لاتکس

قیمت: 15,000 تومان
10,500 تومان
صرفه جویی شما: 4,500 تومان (30%)
شایگان مدیکال
249427
موجود
+

دستکش های پزشکی به جلوگیری از آلودگی متقابل بین بیماران و مراقبان آنها کمک می کند و همچنین در برابر مواد شیمیایی و باکتری های خطرناک محافظت می کند. برای محافظت حداکثر، مهم است که دستکش مناسب را انتخاب کرده و از آنها به درستی استفاده کنید.
دستکش لاتکس نوعی از دستکش پزشکی یکبار مصرف است که 100% از لاتکس ساخته شده است و برای طیف وسیعی از کارهای خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. دستکش لاتکس در مواد بدون پودر یا پودر موجود است. آنها بسیار بادوام و سدی بزرگ در برابر بیشتر محلول های شیمیایی هستند.
خواص فیزیکی لاتکس ضمن داشتن خاصیت ارتجاعی و استحکام کششی ، از خطرات زیستی خطرناک محافظت می‌کند.
این دستکش ها کیفیت جذب بالا و مقاوم در برابر نفوذ آب  قابل استفاده برای دامنه وسیعی از مصارف شخصی و حرفه ای در منزل و یا مراکز بهداشتی و درمانی می باشد. این دستکش ها یکی از پر مصرف ترین محصولات مصرفی پزشکی ، دنداپزشکی و داروخانه ای می باشد و کاربرد بسیاری در اصناف دیگر مثل آرایشگاه ها ، تولیدات ، رستوران ها و … دارد
از سوی دیگر، در خصوص دستکش های جراحی نیز محدودیت هایی نیز وجود دارد. پودر موجود در دستکش های لاتکس جراحی ممکن است حین جراحی به داخل بدن بیماری سرایت کند که این امر ممکن است عواقبی برای بیمار به همراه داشته باشد. خرید دستکش لاتکس بدون پودر می تواند بسیار کمک کننده باشداز آنجا که برخی افراد نسبت گرد و غبار و ذرات ریز معلق در هوا واکنش نشان می دهند، اوپراتورهای بهداشتی و درمانی و بخش صنایع بیشتر ترجیح می دهند که از دستکش لاتکس بدون پودر استفاده کنند. در صنایع بدلیل اینکه خود پودر موجود در دستکش ها باعث خستکی دست و سر پنجه می شود، ترجیح به استفاده از دستکش های بدون پودر است.

- ساق تقویت شده برای محافظت بیشتر
– دارای سطح ریز ضد لغزش
- غیر استریل و یکبار مصرف
- جهت مصارف عمومی پزشکی
گرماژ: 7 گرمی

گارانتی:
صحت و سلامت فیزیکی کالا
رنگ:
شیری
کشور سازنده:
ایران
زمان تحویل:
2 روز کاری پس از ثبت سفارش
جنس:
لاتکس طبیعی
نشان تجاری:
شایگان مدیکال