۱۲,۰۰۹ کالا
<div></div>

بلندگوی بلوتوث بی سیم قابل حمل آلتیمیت ایرز Ultimate Ears Megaboom Big Portable Bluetooth Speaker Waterproof Black Charcoal - گارانتی اسپیرو‎

قیمت: 2,300,000 تومان
از مهمترین ویژگی اسپیکر بلوتوث های آلتیمیت ایرز قابلیت دابل آپ (Double Up) و پارتی آپ (Party Up) است که باعث می شود بتوانید دو، تا بی نهایت اسپیکر را به هم متصل کنید.

مشتری گرامی، لطفا قبل از سفارش این کالا به موارد زیر توجه فرمایید:

گارانتی:
24 ماه گارانتی اسپیرو
- اسپیکر ضد آب و ضد ضربه
- امکان مکالمه
- امکان اتصال بیش از 50 اسپیکر
- با قابلیت دابل آپ (Double Up) و پارتی آپ (Party Up) که باعث می شود بتوانید دو تا بی نهایت اسپیکر را به هم متصل کنید.
- مدت زمان بالای شارژ، به مدت ۲۰ ساعت به شما امکان گوش دادن به موسیقی را می دهد.
- اسپیکر بلوتوث آلتیمیت ایرز می تواند تا ۳۰ متر از منبع پخش، اتصال خود را با دستگاه حفظ کند.
- دارای اپلیکیشن (Application)

نوع اتصال: بی سیم، Bluetooth
برد: 30 متر
قابلیت اتصال همزمان: پارتی آپ (PartyUp)
قابلیت اتصال به چند پخش کننده: دارد
نوع باتری: قابل شارژ
مدت شارژ: 20 ساعت
پورت: جک 3.5 میلیمتری میکرو USB
قطر: 83 میلیمتر
ارتفاع: 226 میلیمتر
وزن: 877 گرم

اسپیکر ضد آب و ضد ضربه
اسپیکر بلوتوث اسپیکر بلوتوث اسپیکر بلوتوث Ultimate Ears Megaboom ضد آب و ضد ضربه است. این اسپیکر و تمامی محصولات آلتیمیت ایرز دارای ipx7 می باشند و این به آن معنی است که اسپیکر تا عمق یک متر و به مدت نیم ساعت می تواند در آب دوام بیاورد و آسیبی نبیند.

پارتی آپ (Party Up) چیست؟
افزایش قدرت صدای اسپیکر بلوتوث از طریق پارتی آپ، از ویژگی منحصر به فرد اسپیکر اسپیکر بلوتوث اسپیکر بلوتوث Ultimate Ears Megaboom است. اسپیکر های آلتیمیت ایرز علاوه بر این که صدای بسیار واضح و قدرتمندی دارند این امکان را برای شما فراهم کرده است تا صدای بلندتری برای شما به وجود آورند.
پارتی آپ یعنی اتصال بی نهایت اسپیکر بلوتوث اسپیکر بلوتوث اسپیکر بلوتوث Ultimate Ears Megaboom به یک دستگاه پخش کننده، در واقع با بی نهایت اسپیکر و یک آهنگ که از موبایل پخش می شود صدایی با قدرت بی نهایت و نا محدود خواهید داشت. برای این کار کافیست Application اسپیکر را دانلود کنید و از صدایی به قدرت، تعداد اسپیکر های خود لذت ببرید.

مدت زمان شارژ
از دیگر ویژگی اسپیکر بلوتوث های آلتیمیت ایرز UE می توان به مدت زمان بالای شارژ آن ها اشاره کرد که Ultimate Ears ROLL 2 به مدت ۹ ساعت، Ultimate Ears Boom 2 به مدت ۱۵ ساعت و Ultimate Ears Megaboom به مدت ۲۰ ساعت به شما امکان گوش دادن به موسیقی را می دهد.

برد بلوتوث
از دیگر خصوصیات اسپیکر بلوتوث اسپیکر بلوتوث Ultimate Ears Megaboom برد اتصال آن است. اسپیکر بلوتوث آلتیمیت ایرز می تواند تا ۳۰ متر از منبع پخش، اتصال خود را با دستگاه حفظ کند.


ابعاد:
قطر: 83 میلیمتر ارتفاع: 226 میلیمتر
وزن:
877 گرم
رنگ:
زغالی
شناسه محصول:
984-000438
نشان تجاری:
آلتیمیت ایرز :: Ultimate Ears