۱۲,۰۰۹ کالا
<div></div>

بلندگوی بلوتوث بی سیم آلتیمیت ایرز Ultimate Ears Wonderboom Portable Mini Bluetooth Speaker Waterproof Lilac - گارانتی اسپیرو

قیمت: 1,447,000 تومان
از مهمترین ویژگی اسپیکر بلوتوث های آلتیمیت ایرز قابلیت دابل آپ (Double Up) و پارتی آپ (Party Up) است که باعث می شود بتوانید دو، تا بی نهایت اسپیکر را به هم متصل کنید.

مشتری گرامی، لطفا قبل از سفارش این کالا به موارد زیر توجه فرمایید:

گارانتی:
24 ماه گارانتی اسپیرو
- قابلیت اتصال همزمان دابل آپ (Double Up)
- قابلیت اتصال به چند پخش کننده
- امکان مکالمه
- ضد آب و ضد ضربه

نوع اتصال: بی سیم، Bluetooth
برد / طول کابل: 30 متر
نوع باتری: قابل شارژ
مدت شارژ: 10 ساعت
پورت: میکرو USB
قطر: 93.5 میلیمتر
ارتفاع: 102 میلیمتر
وزن: 425 گرم

اسپیکر ضد آب و ضد ضربه
اسپیکر بلوتوث Ultimate Ears Wonderboom ضد آب و ضد ضربه است. محصولات آلتیمیت ایرز دارای IPX7 می باشند. به این معنا که تا عمق یک متر و به مدت نیم ساعت درون آب دوام می آورند.

دابل آپ (Double Up) چیست؟
افزایش قدرت صدای اسپیکر بلوتوث از طریق دابل آپ، از ویژگی منحصر به فرد این اسپیکر است. اسپیکر های Ultimate Ears Wonderboom علاوه بر این که صدای بسیار واضح و قدرتمندی دارند این امکان را برای شما فراهم کرده است تا صدای بلندتری برای شما به وجود آورند.
دابل آپ یعنی اتصال دو اسپیکر بلوتوث Ultimate Ears Wonderboom به یک دستگاه پخش کننده. در واقع با دو اسپیکر و یک آهنگ که از موبایل پخش می شود صدایی دو برابر را خواهید شنید. برای این کار کافی است تا هم زمان بر روی دو لوگوی اسپیکر Wonderboom که بر روی آن قرار دارد کلیک کنید و چند لحظه نگه دارید تا دابل آپ شود.

مدت زمان شارژ
از دیگر ویژگی اسپیکر بلوتوث های آلتیمیت ایرز می توان به مدت زمان بالای شارژ آن ها اشاره کرد که Ultimate Ears Roll 2 به مدت ۹ ساعت، Ultimate Ears Wonderboom به مدت ۱۰ ساعت، Ultimate Ears Boom 2 به مدت ۱۵ ساعت و Ultimate Ears Megaboom به مدت ۲۰ ساعت به شما امکان گوش دادن به موسیقی را می دهد.

ابعاد:
93.5x93.5x102 میلیمتر
وزن:
425 گرم
رنگ:
یاسی
نشان تجاری:
آلتیمیت ایرز :: Ultimate Ears